loading
اخبار و مقالات

دکل رادیویی خورشیدی - دوربین مداربسته خورشیدی

طراحی و نصب نظارت معدن با انرژی خورشیدی

در این پروژه از دکل های رادیویی G35 که ساخت مجموعه سانان است بهره گرفته شده است . این سامانه نظارت بر بستر شبکه  وایرلس پوینت تو پوینت انجام گرفته که تامین برق آن با استفاده از انرژی خورشیدی می باشد .

استفاده از پنل مونو کریستال OSDA-ISOLA و نیز شارژ کنترلر EPsolar در دستور کار این پروژه قرار گرفته بود که تکنسین های نصب این مجموعه با ساخت استراکچر و باکس باتری مناسب ، به خوبی آنها را نصب نموده اند .

استفاده از باتری با کیفیت تلکو پاور با دو سال گارانتی و همچنین پشتیبانی از روزهای ابری ، گواه خطی مشی سانان در توجه به کیفیت می باشد . 

 

 

 

 

 

شرکت سانان پیشرو در نصب و راه اندازی دکل های رادیویی خورشیدی در ایران با استفاده از بهترین تجهیزات و نیز بالاترین کیفیت می باشد . استفاده از پنل های خورشیدی مونو کریستال اسدا و نیز شارژ کنترلر های EP solar ایپی سولار و استفاده از باتری دیپ سایکل تلکو پاور با بهترین قیمت . در جاهایی که مشکل برقرسانی به وضوح دیده می شود بهترین راهکار استفاده از فتوولتاییک یا همان انرژی خورشیدی می باشد . از این رو در معادن روباز بالاخص معادن سنگ تراورتن عباس آباد محلات می توان اشتفاده از انرژی خورشیدی را توصیه کرد . علاوه بر این استفاده از بستر رادیویی برای انتقال تصاویر دوربین های مدار بسته می تواند راهگشای مشکلات نظارت بر سینه کار های معادن تراورتن باشد .دکل های رادیویی خورشیدی و دوربین های مداربسته خورشیدی سانان همواره مورد توجه معدن داران عزیز در سراسر کشور است .

فروش تجهیزات با کیفیت خورشیدی از قبیل پنل های خورشیدی مونو کریستال و پلی کریستال و همچنین شارژ کنترلر های MPPT و PWM با کیفیت همواره سرمشق پروژه های آفگرید این مجموعه بوده و هست . فروش باتری های دیپ سایکل با دو سال گارانتی برند تلکو پاور و انواع اینورتر خورشیدی تمام سینوسی و شبه سینوسی پنل های خورشیدی مونو کریستال الجی و اسدا سولار و همچنین مشاوره رایگان برای همکاران بحث انرژی خورشیدی و مصرف کنندگان عزیز کسانی که می خواهند انرژی خورشیدی را برای معادن و ویلا ها و مزارع استفاده نمایند . استفاده از درایور ها برای راه اندازی پمپ های سه فاز خورشیدی و کشاورزان عزیزی که می خواهند از انرژی خورشیدی برای آبیاری مزارع خود استفاده نمایند.