loading
اخبار و مقالات

توسعه انرژی خورشیدی در ایالات متحده

وزارت انرژی ایالات متحده اعلام کرد که 105.5 میلیون دلار کمک مالی جهت توسعه انرژی خورشیدی در نظر گرفته

 

ریک پری، وزیر انرژی ایالات متحده، روز سه شنبه اعلام کرد که وزارت انرژی ایالات متحده  105.5 میلیون دلار کمک مالی برای حمایت از تلاش برای نوآوری در فن آوری انرژی خورشیدی تامین خواهد کرد.


زیر نظر اداره فن آوری انرژی خورشیدی وزارت امورخارجه امریکا (SETO)، حدود 70 پروژه برای پیشبرد فن آوری های PV و CSP، و نیز کمک به ادغام پروژه های ذکر شده در شبکه ملی تأمین خواهد شد. تامین مالی نیز از تلاش هایی که نیروی کار را برای نیازهای آینده انرژی خورشیدی آماده می کند، پشتیبانی می کند
پری گفت: "پیشگویی آمریکا موتور اقتصاد انرژی ما است. سرمایه گذاری در تمام منابع انرژی فراوان ما، از جمله فن آوری های خورشیدی، به کاهش هزینه ها کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که ملت جهان را در تولید انرژی و نوآوری هدایت می کند.
در مجموع وزارت انرژی آمریکا مبلغ 27 میلیون دلار برای تحریک تحقیق و توسعه PV از طریق 28 پروژه اختصاص داده است. این پروژه ها از تحقیقات در مرحله اولیه برای بهبود عملکرد، کاهش مواد و پردازش هزینه ها و افزایش قابلیت اطمینان سلول های PV، ماژول ها و سیستم ها حمایت می کنند
8.5 میلیون دلار برای توسعه و آموزش نیروی کار خورشیدی کنار گذاشته خواهد شد، در حالی که 46 میلیون دلار برای پیشبرد تحقیقات مورد استفاده قرار میگیرد که انرژی یکنواخت انرژی خورشیدی را به شبکه برق کشور متصل می کند.
 مدیر عامل شرکت صنایع انرژی خورشیدی (SEIA)، در بیانیه ای در مورد این بودجه گفت: "بسیار مهم است که ایالات متحده رهبری جهانی خود را در توسعه فن آوری های پیشرفته و خیره کننده خورشیدی برای هر دو صنعت فتوولتائیک و غنی سازی انرژی خورشیدی نشان بکار گیرد. اولویت بندی پژوهش و توسعه نیروی کار برای صدها هزار آمریکایی که خورشید استخدام می کند بسیار حیاتی است.
"اعلامیه وزیر انرژی ، یکی دیگر از گام های مثبت در تقویت این رابطه مهم دولتی و خصوصی بین دولت فدرال و صنعت انرژی خورشیدی است. ما منتظر این هستیم تا این فرصت را با پروژه های نوآورانه خورشیدی که اقتصاد انرژی آمریکا را به پاکیزه تر، مقرون به صرفه تر و آینده قابل اعتمادتر تبدیل نماییم .

منبع:PV-TECH

ترجمه : مجموعه سانان

 

 

 

 

 

شرکت پیشگامان ارتباط خورشید پایتخت با نام تجاری سانان آماده مشاوره و فروش و نصب و راه اندازی نیروگاههای خورشیدی خانگی و نیروگاههای خورشیدی جدا از شبکه با کادری متخصص در زمینه سولار انرژی و همچنین تخصصی در بیلبورد خورشیدی و ویلای خورشیدی را دارد.واردات سولار پنل های کیو سل و الجی سولار و همچنین اینورتر های آنگرید SMA و گرووات و همچنین کاکو انرژی و فرونیوس از دیگر خدمات گروه سانان است.فروش شارژ کنترلر فروش کاراسپا و باتری ژل خورشیدی و باتری AGM انرژي خورشیدی رایگان و برق رایگان خورشیدی در ایران