loading
اخبار و مقالات

ویلای خورشیدی

طراحی و نصب و راه اندازی نیروگاه جدا از شبکه خورشیدی 2KW

این نیروگاه خورشیدی به منظور تامین توان مورد نیاز تا 7 کیلووات در روز و همچنین توان مورد نیاز تا 4 کیلووات در شب به همراه یک روز بکاپ ابری در منطقه استان مرکزی طراحی و نصب گردیده است.

در این نیروگاه منفصل از شبکه که هزینه ای بالغ بر 30 میلیون تومان داشته است که از اینورتر شارژر VoltronicPower 5KVA سری MKS + پنل های خورشیدی مونو کریستال 310 واتی و همچنین باتری های دیپ سایکل Pattern استفاده گردیده است . هزینه ی تمام شده این ویلای خورشیدی با توجه به هزینه ی برقرسانی 120 میلیون تومانی بسیار عالی می باشد.

در این ویلا از کولر گازی برای سرمایش و گرمایش استفاده می شود-کولر گازی خورشیدی

تجهیرات همچون دوربین مداربسته و دزدگیر و همچنین صوتی و نصویری و حتی جاروبرقی نیز در این سیستم استفاده میگردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

شرکت پیشگامان ارتباط خورشید پایتخت متخصص در راه اندازی انرژی خورشیدی برای ویلاها انرژی خورشیدی برای پمپ های آب کشاورزی انرژی خورشیدی برای اماکن فاقد برق شهری و همچنین اماکن دور از شبکه برق شهری با انرژی خورشیدی می توان از تجهیزاتی همچون کولر گازی اسپیلت گازی پمپ و شناور تکفاز و سه فاز دوربین مداربسته و دزدگیر و همچنین روشنایی استفاده کرد.با انرژی خورشیدی می توانید از برق رایگان خورشیدی در خانه ها و مزارع بدون سرو صدا و همچنین کمک به حفظ محیط زیست در استفاده از انرژی های تجدید پدیر و نو بهره جست.از انرژی خورشیدی یا همان فتوولتاییک میتوان کسب درآمد نیز نمود که شرکت سانان با توزیع و پخش بهترین تجهیزات خورشیدی و ارسال به سراسر کشور همراه شما در این کار می باشد . شرکت سانان با راه اندازی دفاتر در تهران و قم و سایر استان ها سعی در استفاده انرژی خورشیدی در قم و انرژی خورشیدی در تهران نموده است.

solar energy in IRAn LG solar distributor in IRAN solar energy Tehran koolergazi khorshidi coolergazi khorshidi photovoltaeic energy in IRAN abgarmkon Khorshidi انرژی خورشیدی استان مرکزی energy khorshidi arak energy khorshidi tehran QCELL in IRAN jasolar jspv yingli solar