loading
اخبار و مقالات

ویلای خورشیدی

طراحی و نصب و راه اندازی نیروگاه خورشیدی برای ویلای واقع در طالقان

این ویلا که در مکانی بسیار زیبا در منطقه طالقان استان البرز قرار گرفته است ، از وسایل برقی خانگی مانند یخچال ، تلویزیون ، جاروبرقی ، اتو ، روشنایی و ... استفاده می کند که بواسطه همین تجهیزات ، میبایست از اینورترهای با خروجی موج تمام سینوسی خالص استفاده گردد . علاوه بر این نکته ، در این ویلا از ژنراتور بنزینی برای موارد اضطراری استفاده می شود که بایستی  در طراحی سیستم ، قابلیت همگام سازی با این ژنراتور نیز لحاظ شود . از این رو ما این سیستم را با کمک سانورتر (اینورتر شارژر) برند ولترونیک (Voltronic power) در کنار پنل های خورشیدی مونو کریستال اسدا آی سولا (Osda iSola) طراحی و نصب نمودیم که تمامی نیازهای مشتری را برآورده سازیم . این سیستم در ابتدا با باتری های 65 آمپر ساعت ژل دیپ سایکل نصب شد ، که به دلیل بارهای پیش بینی نشده در سیستم ، ارتقای باتری بانک از 65 به 100 آمپر انجام شد . باتری ها از برند راگی(RAGGIE) و از نوع دیپ سایکل ژل هستند . 

قسمت تولید انرژی که توسط پنل ها صورت می پذیرد قادر است در طی ساعت 1320 وات انرژی تولید کند که بخشی از این انرژی صرف نیاز مصارف روزکار و بخش عمده تری صرف ذخیره در باتری می گردد . پیش بینی شده است که این ویلا بطور متوسط  به مقدار 5300 واتساعت انرژی الکتریکی در طی شبانه روز نیاز داشته باشد . از این مقدار کل انرژی ، 1500 واتساعت در شبانه روز به یخچال و مابقی به سایر وسایل برقی تخصیص یافته است .

در سیستم وایرینگ این نیروگاه خورشیدی آفگرید ، از کابل نمره 4 دی سی باکیفیت چندلایه و نیز کانکتورهای Multi Branch (چند شاخه) شرکت کارسپا (Carspa) بهره جویی شده است . کابل استفاده شده بسیار مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف و نیز مقاومت خوبی در برابر اشعه نور خورشید دارد . 

این پروژه با همکاری شرکت "پارسیس سبز انرژی" صورت گرفت .

#قدردان_اعتمادتان_هستیم

 

 

 

 

 

 

 

مجموعه سانان سولار با مشاوره و طراحی و فروش و نصب و راه اندازی انرژی خورشیدی برای اماکن فاقد برق از جمله ویلاها مزارع و معادن گام بلندی را در صنعت فتوولتاییک کشور بر می دارد تخصص این شرکت در زمینه نیروگاه های خورشیدی منفصل از شبکه یا همان آفگرید است که کیفیت بالای خدمات و کالاهای سولار انرژی این شرکت آن را از مابقی شرکت ها متمایز می سازد . محصولان این شرکت را می توانید از فروشگاههای انترنتی سولار همچون دیجی کالا خریداری نمایید .